Шановні батьки учнів 5-11-х класів!

З 1 вересня 2022-2023 р.освітній процес буде здіснюватись змішаній формі навчання.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як  онлайн (синхронно з використанням платформи  Meet  у режимі реального часу) так і офлайн (асинхронно, тобто через розміщення посилань на перегляд відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань у розкладі уроків на сайті закладу у розділі «Дистанційне навчання», де учень може опрацювати урок у зручний для нього час. Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження учнів.

Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі: передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане технічними засобами та інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.

Також просимо не нехтувати режимом дня. З метою збереження зайнятості учнів у позашкільній діяльності у другій половині дня уроки ми будемо розпочинати о 8.30. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу уроків та дзвінків, однак 45-хвинних  уроків перед комп’ютером не буде. Учителі будуть дотримуватись вимог Нового санітарного регламенту щодо тривалості безперервної роботи  з технічними засобами навчання та будуть використовувати різні форми та методи роботи , залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання.

Надзвичайно важливим є процес комунікації:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання надайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 15.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

3. Якщо з будь-яких причин вчитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу knz_3@ukr.net  для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.

Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у полі «Тема» напишіть прізвище та ім’я вчителя, з яким Ви не змогли зв’язатися. Якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, у якому навчається Ваша дитина.

Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання:

Ø     Підключаючись до онлайн уроків, зверніть увагу дітей на звукові ефекти, що можуть заважати і відволікати; контроль за режимом роботи мікрофона, навушників.

Ø     Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, наповненість файлу (не порожні файли), час надсилання робіт учителю.

Бережіть себе! Та до скорої зустрічі у звичному форматі!

З метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу учням закладу рекомендовано використовувати такі освітні ресурси:

Репозитарій електронних освітніх ресурсів - https://disted.edu.vn.ua

(Репозитарій електронних освітніх ресурсів https://disted.edu.vn.ua містить навчальні матеріали близько 12000 уроків з різних предметів освітньої програми 1-11 класів. Усі учасники освітнього процесу можуть використовувати вказані ресурси безкоштовно. Для роботи з цими ресурсами необхідно лише будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет.)

Міністерство освіти і науки опублікувало розклад занять на телебаченні для 5-11 класів.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на

YouTube-канал міністерства освіти і науки України

Розклад